brzdový kotouč Jagwire Pro LR2 Centerlock 220mm

Kód: H98563
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Jagwire
4 014 Kč
1-7 dní (10 ks)
Můžeme doručit do:
8.4.2025

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brzdové kotouče Jagwire Pro LR2 jsou navrženy tak, aby zlepšily výkon jakéhokoliv kola vybaveného kotoučovými brzdami. Díky dvoudílné konstrukci mají kotouče LR2 brzdnou plochu z nerezové oceli, která zajišťuje tichý a konzistentní brzdný výkon. Lehký hliníkový unašeč se zesílenými nýty, které odolávají deformacím a zlepšují odolnost.

Hlavní výhody:

  • Brzdná plocha z nerezové oceli je odolná proti korozi a optimalizovaná ke snížení brzdného hluku.
  • Hliníkový unašeč pomáhá udržet hmotnost na minimu.
  • Kompatibilní se všemi oblíbenými směsmi brzdových destiček (organické/polymerové, kovové a semi-kovové).
  • Dostupné pro montáž na náboje s ISO 6-šroubovým nebo Center Lock uchycením, Jagwire nabízí možnosti pro téměř jakékoliv kolo s kotoučovými brzdami.
  • 6-šroubové kotouče obsahují montážní hardware T25.

POZNÁMKA: Kotouče LR2 nejsou kompatibilní s brzdami, jejichž destičky zasahují pod tělo třmenu. Mezi příklady patří Avid BB7, Avid Juicy, Hayes HFX a Hayes MX1.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola